March 2012

Konec

10. march 2012 at 16:16 Aktuálně
A je to tu, já věděla, že to příjde, den kdy končím a to hned z několika důvodů. 1. Blog mě baví den ode dne méně. 2. Úbírá mi spoustu čas. 3. Ví o něm spousta lidí z osobního života a to se mi nelíbí. No a celkově prostě. Omlouvám se, že je to tak náhle, ale tuto myšlenku už mám v hlavě spoustu dní. Nashledanou, budete mi chybět ;(

Potřebuji novou přezdívku!

10. march 2012 at 11:59 | ? |  Aktuálně
Hi ^^
Už to nevydržím! Já chci, já chic, já chci novou přezdívku! Promiňte, ale já už to s touhle vydržím.Omlouvám se, že už si ji zase budu měnit, ale to jinak nejde. Ale bohužel nevím jakou. Poraďte, prosím vás. Beru všechno. Prosím. Může to souviset s čímkoli, třeba i s mým jménem. Mimochodem jmenuji se Viktorie. No a budu ráda když vás něco napadne, cokoliv. Prosím já žádám, já žebrám.


Zase nový Design

10. march 2012 at 9:42 | miss Brunette |  Aktuálně
Hi ^^
Já jsem, ale blbá. Umírají mi tu prsty, jelikož je mám spálené a stejně těma zbívajícíma sedmi vytvářím dess ;D. S tímhle tempem mi ty prsty brzo upadnou. No, ale teď už k dessu. Vsadila jsem na příslový: V jednoduchosti je krása. A tak jsem jednoduše našla citát a dala ho tam. Celkem se mi líbí srdíčka pro Affs, jak jsou hezky barevné. No je tu od každého něo. Jiná písma, jiné barvy. Prostě rozmanitost! A to se mi líbí! Navíc jsem ráda, že mám na blogu konečně design, který jsem vytvořila já sama, což naznačuje i podpis. A co citát znamená v překladu? Za každou minutu hněvu ztrácíš 60 vteřin štěstí. Což je veliká pravda. A váš názor na dess?Mé záliby

10. march 2012 at 7:30 | miss Brunette |  Články
Hi ^^
Stejně mi to nedá a stejně mi to nedá. Píšu vám článek levou a palcem a malíčkem pravé ruky. Fakt úžasně se takto píše. Dneska jsem si pro vás nachystala něco o mě. A to něco je, že vám vypíšu v čem sportuji- momentálně. Tak fejn. Bude to náročné, ale pokusím se. Rozdělila jsem si to do tří kategorií.

A) Z čeho mám tréningy (kroužky)- Hokej, Fotbal, Basketbal, Volejbal, Kytara, Kreslení, Zpěv, Balet a Tanec.
B) Z čeho mývám závody- Atletika, Lyžování, Snowboard, Kolo, Kolečkové brusle, Stolní tenis, Tenis, Plavání a tak nějak vše, co se naskytne.
C) Občas si zahraji- Baseball, Bicí, Bowling, flétna, skateboard, box.

Fúú, mám toho malinko přes hlavu. No teď jsem se ještě rozhodla vám napsat, kdy co mám.

Pondělí- Hokej, Volejbal
Úterý- Kreslení, Balet, Basketbal
Středa- Hokej, Fotbal, Volejbal
Čtvrtek- Zpěv, Tanec, Kytara
Pátek- Hokej, Fotbal, (Basketbal)

Na druhý basket chodím jen občas, protože už toho mám fakt dost. No díky spáleným prstům v pondělí nepůjdu na volejbal, ale hokej bych dát mohla. A co vy? Děláte nějaký sport?


Spálenina

9. march 2012 at 20:05 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Můžu vám říct, že tento článek píšu neuvěřitelně dlouho. A proč? Spalila jsem si tři prsty pravé ruky, ty nejdůležitější- ukazováček, prostředníček a prsteníček. Spálila jsem si je o žehličku a je zajímavé, že jsem vlastně ani nežehlila. /plně úžasně to bolí. Já tu sedím, pravou ruku chladím a levou splácávám článek. Fakt nevím jestli zítra něco přidám, tohle to splácávání mě totiž ohromně baví. V pondělí teda asi nepůjdu na voleybal. Sice už to tolik bolet nebude, ale já nechci riskovat. Dnešek byl vcelku dobrý. Učitelka mě hrozně chválila za moji úvahu. Prý to mělo hloubku. Hele fakt to bolí, já jdu chladit, Pá.


Photos 1.3 // Stará kniha

8. march 2012 at 19:20 | miss Brunette |  Fotografie
Jako pozer mi posloužila stará knížka, kterou jsem vyhrabala u babičky. Přidala jsem svíčku, papíry tušku a sirky. Knížka je z roku 1937 a na prvné straně je: Misál Římský. Řád a modlidby oběti Mše svaté. No asi už to zažilo své a tak jsem to vyfotila Kvalita je hrozná a celkově si myslím, že se fotky moc nepovedli.

Efekt: Ano

THURSDAY 0.5

8. march 2012 at 16:14 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Jo já vím, musí vám to být otravné, už po třetí za sebou je diary, ale teď mám volnou chvilku na PC a tak se vám ozývám. Jinak dnes bude ještě nějaký jiný článek, ale ten až o něco déle. No byl takový neutrální, ale spíše pěkně blbý den. Bylo pár světlích chvilek. Takže prvně jsem odevzdávala svoji úvahu do češtiny. Učitelka řekla, že ji budeme pouze odevzávat, ale potom pár žáku vyvolala, aby ji přečetli. Pane bože, jak já měla nahnáno, že vyvolá mě. Do té úvahy jsem dala kus sebe, no a dělala jsem ji dost do hloubky a zřejmě proto bych ji číst nechtěla. Asi bych se před spolužáky styděla. Zítra se dozvím jak to dopadlo, tak doufám, že nic horšího to nebude. Pak jsem se pohádala s kámoškou, ani nevím proč, ale prostě pohádala. Řekla bych ale, že už je to dobré. No a v neposlední řadě jsme měli angličtinu. Už mě štve jak ten projek musím dělat sama! Tak fajn. Čekejte článek a zatím se mějte.


WEDNESDAY 0.3

7. march 2012 at 20:57 | miss Brunette |  My Diary
HI ^^
Omlouvám se, že je dvakrát za sebou diary, ale dneska nemám moc čas na dlouhé články. Dělala jsem úvahu do školy a taky se učila na zítřejší písmku. Teď se dívám na seriál První krok a při tom vám píšu tento článek. Zítra mám celkem pohodový den. Na blog vymyslím nějakou akcičku. Nevím jakou, ale aby se to tu oživilo. Třeba naftím nějaké fotečky, nebo tak. Možná v tomto článečku budou nějaké chybyčky, ale to proto že ho píšu po slepu. Ta úvaha mi dala zabrat. Mám ji na čtyři A4. Téma bylo libovolné a já si vybrala něco originálního: Hranice mezi zlem a dobrem. Možná vám to příjde jak kravina, ale já k tomu měla hodně slov a ty jsem dostala na papír. Mám z toho hodně dobrý pocit. A i když dostanu za pět, budu si stejně stát za svém. Do téhle úvahy jsem dala kus sebe. A budu za ní stát i kdyby mi měli ruce řezat. No nic jdu se koukat oběma očima. Dobrou noc.


TUESDAY 0.3

6. march 2012 at 19:09 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Takže dneska jsme měli Anglinu a já zase "sama" dělala projekt. Už mám vzhled a nějaké materiáli, no ale nemám je ještě na papíře. Teď si tak vzpomínám, že jsem vám ani neřekla jak to dopadlo s Vojtou. Hm. Jak jsem čekalal. V Anglině mi řekl Ahoj, ale já mu neodpověděla, stále jsem na něj naštvaná! Když zjistil, že to teda asi nemá cenu, hned příští přestávku už jsem viděla jak o mě něco říká svým kámošům a jelikož se dost tlemili nic pěknýho to nebylo. Angličtina byla hrozná! Tedy aspoň pro mě, lítala jsem po papíře jak blbá a oni se tam bavili s jinýma holkama! Co si jako myslí?! Já ten projekt sama dělat nebudu! Ale nechci se rozrušovat, jelikož se kromně tohoto zdá vše perfektní. Přichází jaro a já mám poslední dobou super náladu. Sice zítra píšeme tři písemny, ale na ty se naučím. Zdá se mi, že je vše perfektní. Škola, kamarádi, rodina, snad to vydrží. A co vy, jaký jste měli den?


Grafický set- Wolf

5. march 2012 at 15:58 | miss Brunette |  Moje Grafika
Tentokrát jsem zvolila vlky. Myslím, že je to zajímavé téma. Jelikož nemám pořádný program na animace, tak takto je taková jednoduchá a je z Photoscape.

Diplomek

Naděje je stav ducha, který dává smysl našemu životu. (Václav Havel)