February 2012

Home, sweet home..

12. february 2012 at 9:47 | miss Brunette |  Aktuálně
Hi ^^
Nazdár bobani! Jsem z5. Hory totální mazec. Kdybych vám to tu měla vypisovat je to článek dlouhej jak kráva a tak si to nechám pro sebe. Jen vám to tak trochu zhrnu. Tak lyžování já nekomentuju. Lyžuju už od prtěte, takže to nebylo nic nového. S kámoškou a s klukama byla prdel jak prase. Já se s holkama ani moc nebavila, jen s mojí kámoškou a hlavně s klukama. A když už jsme u těch kluků. Páni to se tak zamíchalo, že ani nemáte páru. Tejden hor a je vše úplně jinak. Je hrozně moc novejch párů. A co já že? To se tak přemotalo to taky nemáte ani páru. No řeknu vám konec. Martin na horách ani nebyl, ale s tím už si ani naděje nedělám. Neptejte se proč. Teď je to tak, že se dóst bavím s jedním klukem. Jsem do něj nejvíc zabouchlá a jak to tak vypadá, taky se mu líbím. Takže se mega těším a zároveň mega netěším do školy ;D Úpe jsem na školu zapoměla. Naštěstí z ničeho nepíšem. Jen si musím něco připravit nebo udělat úkol a tak. Jinak fakt nevím, co bych vám napsala. Mám chuť vám psát o něm, ale to by byla nejmíň nová bible ;DD Dneska určitě ještě něco přidám, ale co? To musím vymyslet ;D Zatím se tu mějte.


Vtipná videa :D část 2.

11. february 2012 at 10:36 | miss Brunette |  Písničky

Hi ^^
Tady máte slíbenou druhou část.
Vtipná videa :D

10. february 2012 at 10:28 | miss Brunette |  Písničky

Hi ^^
Na blogu jsem viděla jedno video s názvem Pačesanda. Koukla jsem i na ostatní a je to teda mazec. Sice to není song, ale je to fakty vtipné. Dnes jsou tu první 3 videa a zítra dám další tři :) Doufám, že se budou líbit.
My Favourite Drinks

9. february 2012 at 17:05 | miss Brunette |  Články

Hi ^^
Co já vím, tak tekutiny potřebujeme všichni, ale některé máme radši než jiné a jiné nesnášíme. Já vám teď představím pár z mých nejoblíbenějších.

1. Kofola
Kam se hrabe coca-cola nebo RS cola a tak. Stará dobrá kofolka!


2. Fanta
Mňám


3. Sprite
Toho teda flašu nevipiju, ale mám ho ráda.


4. Lipton
Tak toho vipiju třeba3 litry


5. Cappuccino
Žádná káva, ale kapučíno!


Oblečky pro psy

8. february 2012 at 16:53 | miss Brunette |  Články

Hi ^^
I já mám doma pejska a tady vám dám nějaké obrázky s jakými můžete být in a nebo jen čumět :D Náš pes je malý takže obleček, aby mu nezmrzli koule má :D Ale to je tam vše.

Máte rádi Adidas? A svého psa by jste snad chtěli ochuzovat. Ne? Kupte mu obleček Adidog!


No ták, který pes nemá Playdog? (Playboy).

Kožíšek na zimu se vždy hodí!

Párek v rohlíku? :D

Grafický set- Galaxy

7. february 2012 at 16:07 | miss Brunette |  Moje Grafika

Hi ^^
Tak jsem si pro vás připravila takový grafický "set". Je první a možná taky poslední. Tento jsem nazvala Galaxy. Možná vám to připadá bez duché, ale já jsem celkem spokojená. Jinak set obsahuje: jakoby "diplom", 3 avatary a 3 PNG. Chtěla jsem udělat i animaci, ale nic kloudného mě nenapadlo. Tak tad to máte.


Téma Blogu "Školní trapasy"

6. february 2012 at 16:34 | miss Brunette |  Téma týdne/ Blogu

Hi ^^
Připravila jsem si pro vás další téma blogu. Stále dávám nějaká důležitá, smutná nebo taková profesionální témata, tak jsem se to rozhodla změnit. Dlouho jsem přemýšlela, co mám dát a nakonec mi to bylo jasné.

Tak se přiznejte, jaký byl ten váš nejhorší? Hm? Hm? :D Denno denně mě alespoň jeden potká, ale největší? Asi když jsem se s učitelkou přetahovala o dveře od záchodu, s tím, že jsem myslela, že je tam kámoška. A já ještě řvala: Pust ty dveře ty vole. Neser mě a pust ty dveře! Když vylezla, řekla jsem jen: Promiňte já myslela.. a zdrhala jsem na plný pecky.

No a největší trapas kámošky, to byl teda trapas. Stal se asi před měsícem a já jsem v tom byla taky. Psali jsme si o jednom klukovi v hodině a učitel nám ho vzal a začal číst před celou třídou.

KM: Tak se ho hlavně zeptej!!
Já: Koho zas?
KM: Koho asi svatého dindina samozřejmě, že Lukáše (jeden hezkej kluk z naší třídy, dobrej kámoš)
Já: A na co, že se ho to mám zeptat?
KM: Jestli se mu líbím!!
Já: Ale jo furt. Ty s tím naděláš.
KM: Vždyť víš, jak ho miluju..

Lukáš byl samozřejmě ve třídě. Kámoška se začala červenat a já to nevydržela a chytla nejvíc záchvat smíchu. Od té doby si už papírky nepíšeme. A učitel se kámošky furt ptá jestli jí má zařídit rande :D


Básnička 3.2

5. february 2012 at 9:11 | miss Brunette |  Básničky

Pár veršů

Pocit s tebou, že jsem za vodou.

Je to fikce, pravda nebo je to dohodou?

Já to chci vědět, a proto zvídám,

Bláznivě tě miluji, a proto se nehlídám.

Jedině spolu jsme oba šťastní.

Jedině s tebou je pro mě život krásný.Směj se 1.0

4. february 2012 at 12:16 | miss Brunette |  Směj se

''Ty si spadla..?''

'' Né ty vole, zaútočila som na podlahu''

Je to sprosté, ale hrozně vtipné :DD

Na týden pryč

3. february 2012 at 10:49 | miss Brunette |  Aktuálně
Hi ^^
Je mi to líto, ale na týden vás opouštím. Jedu se svojí crazy třídou na hory. U nás teď sice svítí slunko, prd je mi to ale platné když je - 15 :D A teď si představte jaké to bude na horách. Brrr. Ještě, že mám všecko termo :D (No vážně dokonce i spodky :D). Vtipné toť. Články jsou přednastavené. Pokud bude něco blbě, fakt to neopravím dřív než příští neděli. Tak prosím berte na vědomí, že tu nebudu a epište mi sem sprosté nebo nějaké vulgární komentáře. Přeji vám krásný zbytek víkendu a příjemný týden. Za týden v neděli jsem zase z5.