February 2012

Reklamám STOP !

19. february 2012 at 13:13 | miss Brunette |  Aktuálně
Nazdar ^^
Omlouvám se za ten hnusnej pozdrav, ale budu nepříjemná! Už toho mám dost! Můj pohár trpělivosti přetekl! Co si o sobě kruci myslíte?! Jsem snad nějakej stroj na hlasy?! Pokud si potřebujete shánět hlasi tak to asi nejste moc dobří co?! Tak jste se tam neměli hlásit, do té soutěže! Jen malá připomíka: Tento článek se netýká mých Affs. U těch je zcela pochopitelné, že mi napíší o hlas a to berte na vědomí. Není to na vás. Vám dám hlas ráda. A teď zpět k věci. Chtěla jsem být hodná! Ale ne nebudu! Chtěla jsem vám dokonce na reklamy udělat rubriku. Ale víte vy co? Kašlu na vás vy svině jedny podlí! Tímto zakazuji reklamy! Pokud mi sem někdo napíše reklamu a není to moje Aff, vraždím! Vraždím! Vraždím! Vraždím! S přáním pěkného dne vlezte mi na hrb Admin.

P.S: Omlouvám se za vulgaritu, ale vážně jste mě nakrkli.SUNDAY 0.3

19. february 2012 at 8:40 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Tak Affs se nezapomeňte zapsat do kontroly. Dnes je myslím neděle. Takže zítra do školy, néé jak mě se nechce. Já už chci prázdniny. Bohužel na ty si ještě počkám. Dneska jdu na bruslení. Teda spíš jedu. A s kým? No s ním přecé ;DD. A teď vážně. Dneska jedu do města na staďák, jdeme s Vojtou brulit. Mám z toho strach, ale zároveň se těším. Ne, že bych se bála brusletí, to fakt ne. Hraju závodně hokej a taky jsem krasobruslila, takže to ne. Ale oproti tomu tam jdu s ním. Chodíme spolu teprve od pátku a navíc po škole. Jedinný kdo o tom ví je moje nejlepší kámoška. A jen z FB vím, že se tam sejde polovina naší školy. Jsem zvědavá na reakci. Bojím se jí, ale zároveň jsem ráda, že se to všechno na mě nesesype v pondělí. Držte mi palce. Adiós.

Celá já ;D


Michel Teló ♥

18. february 2012 at 20:40 | miss Brunette |  Písničky
Bom dia ^^
Ano, přesunuli jsme se do Brasílie, či tam někam, kde se mluví portugalsky. Porutugalské jsou totiž písně zpěváka Michela Teló. To je pro mě Pan Zpěvák. Já jeho písničky prostě zbožňuju. Poslední dobou prorazil hlavně s písní Ai Se Eu Te Pego, ta mi taky poslední týden straší v hlavě. Já k němu prostě nemám, co dodak. Jak by řekla Kráva z Fejsbůků "MucQ :* ". Co dodat prostě láska moje (smích).


Nejlepší věci na světě jsou zadarmo

18. february 2012 at 15:31 | miss Brunette |  Články
Bonne journée ^^
Nevěděla jsem o čem napsat článek a pak mě inspirovala fotka, kterou vydíte pod článkem. Pro opravdové talenty tam máte i free překlad. A já s tím 100% souhlasím. Bohužel nic se bez trochy peněz neobejde. Tedy alespoň v dnešním světě. Když nemáte peníze nemátu dům a podobně. Jste takzvaně bezďák. No a kolik vás se usmívá na bezdomovce, kolik z vás ho obejme a myslíte si, že má přátele? Pochybuji a o tom to je. Ale pokud jste v ok situaci, což hádám jste, tak je to veliká pravda. A nezáleží na tom, kolik máte peněz. Šťastí můžete být i bez toho. Nic víc k tomu nemám. Au revoir.

Nejlepší věci v životě jsou zadarmo: objetí, usměvy, přátele, polibky, rodina, spánek, láska, smích a dobré vzpomínky.Kontrolo Affs !

18. february 2012 at 13:24 | miss Brunette |  Aktuálně
Hi ^^
Lidičky zdá se mi, že mám nějak moc Affs a přitom sem polovina nechodí. A tak je tu kontrola. Není tajná a každému mému Affs napíšu ať se zapíše. Probíhá ode dneška (18. 2. 2012) do příští soboty (25. 2. 2012). Moje best Aff Endy a Ema si asi zrušili blog, takže se snaže, protože co nejdříve se tam dostane někdo z vás místo nich. I když probíhá už ode dneška tak Affískům napíšu až zítra. Kdo se nezapíše mažu. Takže vyplňte toto:

• Přezdívka
• Blog
• Chceš být nadále Affs?
• Jak často a můj blog chodíš?FRIDAY 0.3

17. february 2012 at 19:27 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Jsem velice velice Happy! Nevím proč, ale prostě mám dobrou náladu. Škola byla nenáročná, psali jsme jen z matiky s kámoškou jsem se nasmála a halvně jsem byla s Vojtíškem. Měla jsem chívli času než mi jel bus asi tak hoďku a tak jsem byla ve městě s kámoškou a s ním. Kámoška potom musela na svůj autobus a my zůstali sami! Kecali jsme, smáli se, prostě nezopakovatelné odpoledne. Kdyby to šlo vrátit hned to udělám. Taky jsme se drželi za ruce, takže myslím, že už z toho je něco víc. Ha! Kecala jsem, vím proč mám dobrou náladu. Proto! Seděli jsme na lavičce, on nátahl ruku no jestli mu dám tu svoji a já mu ji dala. Vúú. Já vím chovám se jako děcko, který se nedrželo s klukem za ruku. Což je kec, protože už jsem se s více klukama nejen držela za ruku ;DD Dole v anketě prosím hlasujte čím má být téma blogu. Díky. Pá.


Z hodiny na PC

16. february 2012 at 12:22 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Sorry, že jsem včera nic nepsala, ale nějak se mi nechtěla. Tak jste snad neumřeli ne? ;DD Dneska je pokud se nemýlím čtvrtek. A pokud se mýlím je jiný den. Já vám píšu v mé hodině na počítačích. Nademnou tu lítají flašky, děcka řvou a učitel jen blbě čumí do PC. Máme volnou hodinu víte. Víte co je vtipné? Kdbyby si teď někdo přečetl tu adresu nahoře vpravo tak jsem v prdeli. Ale všici se zajímaj o své a tak jsem celkem v klídku. Příští hodinu odezvzdávám projek do AJ tak jsem na to zvědavá. Jinak se čím dál víc bavím s ním. Jůhů. Budu to muset zkrátit, protože za chvíli si bude obcházet PC a bude končit hodina. Takže dneska asi ještě něco napíšu, možná ale ne. Tak se tu zatím mějte. Pá.


Téma týdne "Co by se stalo, kdyby..."

14. february 2012 at 19:37 | miss Brunette |  Téma týdne/ Blogu
Hi ^^
Dlouho jsem přemýšlela, co dám za to kdyby. Napadali mě blbosti, ale i solidní nápady, jenže teď fakt nemám chuť hrát si na chytrou. Máme tu samí výtlemi s kámoškou a vytvářet vážný článek? Sorry, ale NO ! A tak jsem vymyslela něco, co je vlastně pointou mého dnešního dne. Takže moje oficiální téma zní: Co by se stalo, kdyby neexistovali kluci. Hah v první řadě mě napadá jedno. Ani by jsme neexistovali, anebo kdyby to bylo od teď, vymřely by jsme. Ale o tomto se bavit nechci. Tento malý fakt ponechme stranou. Ano nerozmnožovali by jsme se. Vadí to někomu? ;DD Já osobně bych se umřela stejně a to nudou! Nejsem takový ten babský tip, který jde s kámoškou nakupovat kosmetiku a v noci si s ní maluje nehty. Radši si jdu s klukama zahrát fotbal nebo hokej či hrát celou noc na " plajstešnu". No a co. Momentálně jsem taky dost zabouchlá, takže kdyby vymizeli kluci asi bych skákala z mostu. Bé ! Dále. Nechci holky diskriminovat, ale přiznejme si že na některé činnosti by jsme se bez chlapů neobešli. Jelikož je dnešní svět plný bárbínek, chtěla bych vidět jak leze někde po skalách pro zraněnného. Aby si náhodou nezlomila nehtíček. Prostě by to nešlo. Možná kdyby jsme byli pořádný babi a né takový srágory. Jinak se vám musím přiznat, že nedopustím, aby mi fotbal pískala baba. Divné že? My babi ho hrajeme, ale jakmile nám ho má pískat. Když nám ho jednou pískala, tak nejen já, ale všichn ostatní jsme ji malinko vypískali z hřiště. No, je mi to trochu líto, ale nemůžu za to. Taková jsem. A jaký je váš názor na toto téma? Piště, pište fakt mě to zajímá.


Love !

13. february 2012 at 18:04 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Už mám koupené časáky na Valentýna. Už je vše domluvené, takže s kámoškou si to zase parádně užijeme. Dneska byl úpe parádní den. Sice to byl mega nazvyk jít zase do školy, ale zato jsem se viděla s Vojtíškem ;DD (je to ten můj objev a nesnáší když mu tak někdo říká). No oni mu stejně všichni říkají příjmením, popř. Vojdy ;D Nevm proč, ale je mi to upřímně fuk. Je totiž úžasnej. Já jsem prostě ujetá na šampónky a to on schodou okolností je. Krásný hnědovlasí Shampoonek s úžasnýma čokoládovíma očima. Vím, že vás to total. nezajímá, ale já se musím vykecat a mamce to asi vyprávět nebudu že. Takže je zhruba středně vysoký, je o pár cenťáku vyšší než já (naštěstí, nesnáším malý kluky). Jinak je samozřejmě hubený a je to ten nejúžasnější kluk na světě ;DD. Kdybyste ho slyšeli jak roztomile říká r. Celý přestávky jsme byli s kámoškou v jejich třídě. Ona se tam bavila bůh ví s kým a já samozřejmě s Vojdym ;DD. Nemůžu se dočkat zítřka a to ze dvou důvodů. 1. Zase ho uvidím ! ^^. 2. S kámoškou to bude mega mazec. No nic tak se mějte a co vy a vaše "lásky"?


Valentýn

12. february 2012 at 12:26 | miss Brunette |  Články
Hi ^^
Tak tu tak sedím, přemýšlím o čem napsat. Zároveň přemýšlím o své nové lásce. A něco mě ťukne! Jak jsem byla na horách, totálně jsem zapomněla, že 14. února je Valentýn. To znamená, že v úterý je Valentýn :O Někdo tento svátek slaví, někdo ne a někdo ho ani nevnímá. Já ho slavím jen tehdy když mám s kým :D Fikané že? Minulí rok jsem ho slavila, předminulí ne. Můj Valentýn je zcela prostý. Prostě podniknu něco se svou láskou. Minulí rok jsem byla zrovna v Praze, takže nic origoš. Tento rok asi Valentýna slavit nebudu. Proč? S jedním klukem to vypadá dosti nadějně, ale ještě spolu přímo nechodíme. A jak vypadá takové to moje neslavení Valentýna? Jednoduše. Jsem s kámoškou, vezmeme nějaký časák a nebo jsme na Facebooku a pomlouváme nebo chválíme dané kluky. Pokud se jedná o časák, ty hnusné propichujeme nůžkami a malujme jim xichty a ty hezké kroužkujme a něco k nim píšeme. Z časáku většinou zůstane cár papírů, takže už ty hezké kluky ani nemůžeme najít ;DD Na Facebooku prohlížíme fotky, pomlouváme a podobně. Ani nevíte, jak mě to baví. Takže tento rok zase zahyne pár časáků. Tak to bylo hlavně o mně. Ale co vy? Jak trávíte svátek zamilovaných?