February 2012

Téma týdne "Zrcadlo"

29. february 2012 at 14:15 | miss Brunette |  Téma týdne/ Blogu
Hi ^^
Hah. První, co mě napadne: Láska moje největší. Nejsem bárbína, že bych musela mít stíny až k obočí a rudou hubu, ale zrcadlo je pro mě součást života. Třeba když o něčem přemýšlím, sednu si před zrcadlo, chvíli na sebe čumím a pak to nějak vyřeším. Když se třeba nudím, tak si dělám do zrcadla xichty a tak ;D Samozřejmě si před zrcadlem upravuji vlasy, oblečení, maluji se. Ale když tak přemýšlím tak je to asi vše. Jinak mmchd. touto metodou jsem si vymyslela přezdívku ;) Zrcadlo je prostě můj malý (nebo velký) kamrád. Mám radši větší zrcadla, ale to je fuk. Á už vím! Taky zrcadlo používám když si zkouším sestavu do dancu. To je pro mě taky důležité, protože se potřebuji vidět, abych věděla co robím špatně atd. Další, co mě napadá o zrcadle, je že se říka, že kdo ho rozbije ten bude mít 7 let neštěstí, nadruhou stranu se říká, že střepy přináší štěstí. Nevím čemu věřit, ale radši štěstí, protože kdo by chtěl mít smůlu? ;D Napadá vás ještě něco o zrcadle?


TUESDAY 0.2

28. february 2012 at 18:25 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Dneska jsem udělala tu největší blbost. Šla jsem se s mým přítelem a jeho, no teď už i mým, kámošem koupat. Samozřejmě to byl krycí bazén, protože do venkovního bych nevlezla ani za milion (i když to asi ano). No, ale i když to byl kdycí bazén lituji toho. Lituji toho možná trochu v dobrém smyslu, ale jako mám chuť ty dva blby zabít! Já si bláhově myslela jaké to bude fajn, ale leda nic. Bylo to hrozný. Tak samozřejmě jsou oddělené šatny. Kluci byli dřív s čímž jsem počítala, já tedy vylezu k bazénu dívám se po nich a najednou špluňk! Šok a už plavu ve vodě! A ti dva se mi tam chlámaj jak blbí. Plavčice mě viděla a zavolala si mě. Dostala jsem úžasné školení, jak nemám skákat do bazénu. Byla jako zbíječka, ani mě nepustila ke slovu, abyc jí to vysvětlila. Tak jsem si nakonec připadala, jako kluk co si zašpinil novou košily. Samozřejmě se mi ti blbové smály ještě víc. Pak jsem si myslela, že to bude fajn. Ne. Plavu si a najednou mi kámoš rozváže podprdu. Naštěstí jsem si ji zavázala, ale zase se mi smáli. Byli jako pětiletý. A takto mě provokovali celou hodinu. Přesto stál konec za to. Oba mě doprovodili na autobus. Teda kamarád jen na do půl cesty. Pak mi dal pusu na tvář objal mě a odešel. Když mi přijel bus, rozloučila jsem se i s mým přítelem. To byla pusa už nejen na tvář ;D Měla jsem z toho šoky ještě v buse. I když mě celej den štvali, parádně mi to vynahradili. Mám je ráda. A co vy? Chodíte na bazén?


Shampoonci nejsou teplý !

28. february 2012 at 15:54 | miss Brunette |  Téma týdne/ Blogu
Hi ^^
No lidi začínáte mě štvát! Ne vy přesně, ale celkově lidi. Tak si projíždím net, facebook a jiné a všude čtu něco, co mě fakt vytáčí. U nějaké fotky hezkého kluka: Šampon, takže teplouš; Buzna a podobně. Já ty debílky asi ušrtím! Uškrtím! Uškrtím! Tak za prvé, i kdyby ten kluk na fotce byl homo, co vám do toho je. A za druhé. Grr. Jestli bude někdo odsuzovat shampoo tak ode mě jednu dostane. Bože. To, že má upravený vlasy znamená, že je teplouš? Ne, neznamená. Myslet si, že kdo je šampon, tak ten je teplouš, je asi stejně chytrý myslet si, že blondýny jsou hloupé. Jen tak pro zajímavost, můj momentální přítel šamponek je. A fakt, fakt se mi nezdá, že by byl homo. A ani není, věřte ;DD. Takže pokud si to někdo z vás myslí, tak dostane ťafku. Pápá.


Nový kabát blogu

27. february 2012 at 21:51 | miss Brunette |  Aktuálně
Hi ^^
Stálý návštěvnící si asi všimly, že na mém blogu je něco malinko jináč. Má takový nový "kabát". Ne teď vážně. Sehnala jsem si fajne layout s 1D. Trochu jsem váhala, protože se možná někomu kluci nelíbí a tak bude odsuzovat můj blog. Nakonec jsem to, ale hodila za hlavu a začala nastavovat. Musela jsem si vyrobit, takové hodně jednoduché popisky, ale mě se v celku líbí. Má to tu výhodu, že si můžu udělat jaký popisek chci a tak tu přibylo I´m in a Toplist. Jinak se nic nezměnilo. Vše zůstává při stárém. Jinak ke mě, já mám 1D ráda. Nejsem poblázněná faninka, abych kvůly nim skákala z okna, ale mám je moc ráda. Líbí se mi jejich muzika i to jak vypadají a i když je nemáte možná rádi, tak prosím můj blog neodsuzujte. Přece jen není o nich a tak stojí za to nahlédnout. Mě se layout moc líbí a co vám?Prosba nový Dess

27. february 2012 at 16:44 | miss Brunette |  Aktuálně
Hi ^^
Dětičky moje mám na vás prozbu. Jednu malinkou prozbičku. Chtěla bych nový design a už jsem se asi 5x zapisovala na takové ty objednávky designu, ale už je to celkem dlouho a nikdo se mi neozval. A tak se vás chci zeptat, nevíte o někom kdo dělá hezké designy a byl by ochotný mi jeden urobit. A nebo rovnou vy? Moc vás prosím. Fakt už toužím po změně a i když je tento fakt krásný, chci nový. Je to fakt velká prozba, protože už ho potřebuji. Děkuji.Hodnocení pro Taria

27. february 2012 at 16:20 | miss Brunette |  Hodnocení


Design
Tvůj design se mi líbí. Určitě mě zaujalo, že je jako animace. Dále se mi líbí, že vše takové to organizační, nebo jak to mám říct, máš nahoře. Jediné, co bych snad vytkla jsou ty bílé okraje. Možná mám blbou obrazovaku, tak to se potom omlouvám, ale určitě bych to tam nedala.
8,5/ 10

Menu
Na můj vkus je trochu moc široké a taky dlouhé. Naproti tomu máš sladěné popisky a to se mi líbí. Taky bych tam nedala tu písničku, ale je to jen můj názor. Je přehledné a to ti chválím.
8/ 10

Články
Přehledné, sem tam chybyčka se každému vloudí, nemám co dodat, líbí se mi.
9/ 10

Aktivita
Jednoduše: Palec nahoru. Nekolik článků za den. Potlesk.
10/ 10

Celkový dojem
Já moc anime a podobně nemusím a to na mě zanechává stín, ale to je můj vkus. Tvůj blog mi příjde takový, já nevím, tmavý, temný. Nevím jak to poznat, ale raději mám veselé barvičky. Ale zase je to jen a jen můj vkus. Zpracování designu se mi líbí.
6/ 10

Celkový počet dosažených bodů: 41,5/ 50
Slovní hodnocení: Moc pěkný blog
Známka: 1-

SONS - Song

26. february 2012 at 10:11 | miss Brunette |  Soutěže
Hi ^^
I když tyto soutěže nemusím přemohla jsem se a mám tu pro vás SONS: Soutěž o nejlepší song. Podle počtu přihlášených bude kol. 1. místo- 5 PNG, 5 Avatarů, 3 Animace, Velký a malý diplom a když budete chtít tak i design. 2. místo- 3 PNG, 3 Avatary, 1 Animace, Velký diplom. 3. místo- 1 PNG, 3 Avatary, Velký diplom. Ostatní jen diplom. Tak fajn doufám, že se někdo přihlásí.

• Blog
• Přezdívka
• Písnička.SATURDAY 0.1

25. february 2012 at 18:07 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Dneska to bylo uplně úžasné. Byla jsem od dvanávcti až do teď se svým miláčkem. Byla jsem tedy ve městě, ale on tam za mnou přijel. Kupovala jsem si boty a tašku Adidas. Já jsem měla jednu Nike, ale on se mi přetrhl ten pás. Boty jsem si nakonec vybrala takové jedny pěkné a levné. Jsou to Vty. Nakupování mi zabralo asi půl hodiny a s cestou mezi obchody (vím jsem nenáročná). A ten zbytek? Jen já a Vojtí. Byly jsme si zahrát bowling i s jeho kámošem a mou kámoškou. Pak jsme se jen tak procházeli nebo někde chodili. V úterý jedu já za ním do jeho vesnice. Uff jsem tak ráda, myslela jsem že jarní prázdniny budu muset přetrpět bez něj, ale naštěstí jsem se spletla. Teď mám ještě něco na práci, ale je dosti možné, že dnes ještě nějaký ten článeček přibude.Konec kontroly

24. february 2012 at 19:11 | miss Brunette |  Aktuálně
Hi ^^
Kontrola měla trvat až do zítřka, ale já zítra jedu pryč no a asi nebudu mít čas to vyřídit. Možná ho budu mít hafo, možná žádný. Jinak mi od pondělí začínají jarňáky takže super. A teď ke kontrole. Nezapsali se tři Affs. A pokud mi do zítřka napíší pod tento článek, ještě je vrátím, no ale moc času na to nemají a tak je zatím mažu. Jsem ráda, že jste se zapsali skoro všichni, fakt klobouk dolů. No nic já padám. Pá.Změna přezdívky? Poraďte!

24. february 2012 at 17:55 | miss Brunette |  Aktuálně
Hi ^^
Jsem hozná já vím, ale už zase přemýšlím o změně přezdívky. Jsou v tom pak hrozný zmatky, já vím, ale mě se ta moje u prostě nelíbí. Je taková moc dědinská podle mě. Není to tak dávno, co jsem si ji vybrala, ale teď už bych se radši jmenovala jakkoli jen ne takto. Tuto přezdívku mám dva měsíce. Není to správné? Já za to nemůžu! A i když už je to skoro jisté (SKORO !) tak se ptám na váš názor. Prvně se chci zeptat Co si myslíte o změně mé přezdívky celkově? Chtěla bych nějakou stylovou přezdívku, no a jedna mě napadla, ale nevím zda se bude líbit a tak to je moje druhá otázka. Co si myslíte o přezdívce Mr. Snoopy? Vím, že je tak spíše chlapecká, ale o to víc se mi líbí! Teď pomíjím, že Snoopy je ten roztomilej pejsek s kterým mám pouzdro a stejně se mi ta přezdívka líbí. Ale fakt mě zajímá váš názor a tak prosím pište. Děkuji.