January 2012

Téma týdne "Zoufalství"

31. january 2012 at 17:26 | miss Brunette |  Téma týdne/ Blogu
Hi ^^
Tak rozhodla jsem se, že začnu ode mě. Poslední dobou jsem zoufalá převžně z lásky. Teda spíše z lásky k Martinovi. Je to jako houpačka. Chvíli si mě všímá, chvíli vůbec a pod. Dneska si mě všímal, takže je to dobré, ale zase jindy jsem z toho zoufalá. Jinak asi z ničeho nejsem zoufalá. Jen když se mi něco nepovede ve sportu, ale to jsem na sebe spíš naštvaná.

Zoufalost je z jedné stranky možná i dobrý pocit. Tedy aspoň pro mě. I když se to nezd,á, všechno si urovnám v hlavě a mám o starost míň. Co by to byl za svět kdyby všichni byli stále happy. Asi by to bylo fajn, ale nebylo by to ono.

Horší je pak když už lidi ze zoufaltví skášou z mostu, věšej se na provat a tak. Na to já mám dvě odpovědi. Podle mě patří tak trochu k sobě:

1. I když je špatně vždy může být hůře.
2. Každý problém má své řešení.

Lidi notak neblbněte. Přece si kvůly nějakému debilovi, penězům nebo něčemu jinému nevezmete tu nejcenější věc co máte- lidský život. Jinak neví, co bych k tomuto napsala. Asi jsem si už své srde vylila :D Mějte se.

Pravda pravdoucí
(Ve všech věcech je lepší doufat než zoufat)


Smutek

30. january 2012 at 20:49 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Dopadl na mě nějakej smutek. Neříkala bych tomu depka, protože to depka není, ale prostě se nemám zrovna nejlíp. A proč? Jediným důvodem je ON ♥. Už mě nebaví mu stále říkat on a tak budu psát prostě jeho jméno- Martin. Když přišel na školu, byl to v podstatě sen každý holky- milej, hezkej, nebál se říct názor, pochválit atd. Ne, že by se změnil to ne, stále je to sen, bohužel mám pocit, že pro mě je to pouze sen. S Martinem jsem si jednou psala, občas jsme se na sebe uculili a chodbě a měla jsem pocit, že z toho fakt něco bude, ale teď? Všechny holky už si všimli, že téměř dokonalej a všechny se kolem něj motaj. Vím neměla bych se cítit špatně jen kvůli klukovi, ale to nejde. Náhle se z něj stal jedna z nejžádanějších osob na škole. A mě? Už si asni nevšimne a jak by taky mohl. Přes vrstvu holek, kterých má na sebe nalepených nevidí ani na cestu. Nezlobím se na něj. Zlobím se na to, že je tak dokonalí. Poraďte mi prosím. A prosím vynechce takové to: Ukaž se mu a pod. Chci přesné instrukce.


Lid odpovídal

29. january 2012 at 19:10 | miss Brunette |  Rozhovory
Hi ^^
Tak hokej dopadl dobře, se zádama jsem si snad nic neudělala. Zeptali jsme se na vaše otázky a tak to nebudu prodlužovat a tady máte výsledky. T= tázající se, O= Odpovídající, ve ** je situace.


SUNDAY 0.2

29. january 2012 at 10:24 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Ani nevíte jak se těším na odpolko. Jedu bruslit a i když si ty záda možná zhorším tak, že nepojedu na hory, risknu to. A proč? Protože já neumím sedět doma na prdeli. A toto bude můj první pohyb za tento týden. Vynechala jsem všechny tréningy, zkoužky, zápasy a podobně a ani nevíte jak je mi to líto. Dneska si konečně jedu zahrát s kámošema hokej. Taky se těším na ten dotazník s vašemi otázkami, na které se zeotáme. Dnešek by nemohl být lepší. Jen, že zítra už zase do školy a to se mi fakt nechce. Jinak dneska vám možná přidám nějaká DIY, ale musím na něco narazit. Zatím se tu mějte a nezlobte.


Konec, mockrát děkuji

28. january 2012 at 19:41 | miss Brunette |  Aktuálně
Hi ^^
Jste fakty zlatíčka. Zapojily jste se když jsem potřebovala helpnout. Každé rozzaření se mi něčím líbilo. Dokonce i já jsem si jedno vytvořila. No a chvíli jsem si myslela, že to moje asi vyhraje.

Dokud jsem si nepřečetla rozzaření od elisabethka. ^. Můsím se přiznat, že to mě fakt zaujalo. Ani jsem nemusela nic přeřazovat to její prostě bylo dokonalé. Tedy na dvě rubriky zapoměla, ale to se dá pochopit a já v tom nevidím chybu. Rozředila jsem je podle svého uvážení. A jak, že to tedy bude?

Následovně: Admin (Aktuálně, Básničky, Citáty, My Diary, Stories, Modní Tipy, Photo, Arctiles.); Blog (Hodnocení, My Graphic, Rozhovory, Téma týdne/ blogu, DIY.); Galerie (Danboard, Krásné, Kusovky, Songs, Směj se.)

Nevím zda to udělám ještě na tomto dessu, nebo až na tom který jsem si objednala. Důležité je, že to je a já se s navrhovatelkou doumluvím na výhrách. Všem děkuji za spolupráci.


Zamysli se a vyhraj !

28. january 2012 at 11:20 | miss Brunette
Hi ^^
Tak tu mám takový můj problémek. Chtěla bych si udělat, udělat.. kruci teď jsem zapoměla jak se to jmenuje. No ale prostě bych si chtěla převést rubriky nahoru do designu. Problém je v tom, že mám rubrik moc a potřebovala bych to zkrouhnout. A o to prosím vás. Představovala bych si to tak, že by bylo několik kaegorií, ale v nich ještě rozcetníky. Jenže za boha nemůžu přijít na ty kategorie. Tomu, kdo mi napíše nějaké rozdělení mích rubrik se samozřejmě odměním (Kategorie= Třeba příklad, že rubriky citáty a básničky by byli v jedné s názvem Umění). Chci to, co nejvíce smrsknout aby toho nebylo moc. A ten kdo mi napíše to rozdělení, které použiju získane toto:

• Klikačku
• 5 avatarů
• Reklamu na mém blogu celý měsíc !
• Animaci
• 2 PNG
• Popř. Design, ale jsem amatér, takže kdo nechce nemusí

Fakty to potřebuju takže prosím, prosím pište, pište a odměna vás nemine.Zeptej se lidu !

28. january 2012 at 8:18 | miss Brunette |  Rozhovory
Hi ^^
Musím se vám přiznat, že dělat dotazník z ulic mě fakt bavilo. Ne jen, že jsme se s kámoškou lámaly smíchy, ale taky jsme se suprově pobavily, hrozně nás to bavilo. A tak mě napadlo vyrazit do ulic znovu, tentokrát, ale ne za časopis, ale za blog my-dairy7.blog.cz. A otázky? Ty jsou na vás. Napište mi do komentářů jakékoliv otázky a mi jim je položíme! Můžete k tomu i připsat třeba pro koho je, protože je jasné že se kluka nebudeme ptát jakou používá rtěnku. Prosím žádné vulgarní otázky a nic sprostého, jinak máte neomezený výběr. Doufám, že aspoň někdo napíše. Jo a otázek může i jeden uživatel položit kolik chce. Až tu bude uspokojivý počet otázek, oblečeme se a vyrazíme do ulic. Tak jo mějte se.


Dotazník z ulic

27. january 2012 at 18:35 | miss Brunette |  Rozhovory
Hi ^^
S kámoškou jsme měli na starosti jeden takový průzkum do nejmenovaného časopisu. Byla to akce v našem městě a my se zapsali a pak nám dali tričko a kšiltovku jejich firmy a mi vyšli do ulic. Je to dívčí časopis a my si připravily pár zajímavích otázek pro kluky. Celé by se mi to sem nevešlo, ale já vybrala ty nejzajímavější. Nechtěla jsem vám to říkat, protože je to překvápko. Tak tady to máte. Snad se pobavíte nebo si to aspoň přečtete. T= tazající se, O= odpovídající. Do hvězdiček jsme dala důležité informace, které se v tu dobu děly.


FRIDAY 0.2

27. january 2012 at 16:06 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Dneska to bylo vtipné :D Celý den jsme mluvili asi nějak takto: Co na to hrabéš ty gádžo, to je moje, to som ukrádol :D Prostě nechci říct, že jak cikáni, ale vesvé podstatě ano. Všichni na nás čučeli jako na debílky, ale my se smáli a říkali: Co čumíš na moje nové audi co som ukrádol :D A ještě ten přízvuk u toho. Když jsme byli na komplech ve škole tak prej, já nevěděla že už je tam učitel a já: To je tá bená, co som ukrádol, nějaké morké sou ju ukrádol. Učitel na mě čučel na na vola, ale pak se zasmál. On je totiž ten jevíc v pohodě na škole. Nebo druhej učitel řekl první rozpoznává a potom poznává a prej kámoška: Ale já už mám rozpoznává. A on, že je to jedno. Jsem mu na to potichu řekla "to je dvojí" a on se zeptal kdo to řekl. Jsem se postavila a on mě vyzval, abych mu řekla proč, že své chování také musím odůvodnit. Můj mozek zapracovala a já mu řekla: No tak je to dvojí, protože prvně jste řekl něco jiného a pak zase něco jiného. Jsou to vě slova, teda slovesa takže je to dvojí". Si myslel, že mě stře ale jak jsem mu řekla toto, chvíli čuměl a pak mi řekl "posaď se". Dneska prostě den za moc. Dneska ještě článek určitě přidám. A jak jste se měli vy?


THURSDAY 0.1

26. january 2012 at 16:08 | miss Brunette |  My Diary
Hi ^^
Omlovám se, ale deska přibyde pouze tento článek a žádý jiný. Mám toho moc. Dneska jsme měli tělocvik. Máme takovou velkou tělocvičnu, která se dá opoou rozdělit na dvě meší. My byli v té jedné a kluci v té dtuhé. Když jsem zrovna neběžela, koukala jsem na NĚJ ♥. Zítra by měl být pohod den, ale asi neuvidím JEHO ♥, no což budu si muset počkat do zítřka. Byla jsem v drogerce a koupila jsem si jeden jek na rty. Ani ne protože se mi líbil, ale protože měl supr lahvičku, ale hlavně úžasně voněl. Já vím asi je to zbytečnost, ale takto to já prostě dělám. Kupuju blbosti. Jinak se dnes nic asi nestalo a tak nevím co vám sem psát. Jenom pro zajímavost, jsem na notebooku a nejde mi písmenko N. Mám je dané v ctrl + c a když je protřebuju použít tak je protsě vložím. Je to hrozně nepohodlné, ale co mám dělat. Taťka mi to snad spraví. Broukám si tu jednu písičku. Teď dopíšu článek, valím na dance potom bicí a poté budu dělat školu. Tak se tu mějte špunti. A jaký jste měli dnes vy den ?