December 2011

Mega silvestrovský zmatek

31. december 2011 at 19:31 | miss Brunette |  Aktuálně
Hi
Mám v hlavě mírný mega maxi zmatek. Kámoška v osm příjde a já mám hubu na klávesnici. Jsem happy, ale zároveň hrozně zaskončená. A kdo, že tento zmatek způsobil? Jasně je v om kluk, jak jinak. Je to kámoš se, kterým jsem chodila na základku, občas ho potkám ve městě, ale teď nevím jak na tom je. Když semnou ještě chodil do třídy byl fajn. Nastoupil k nám až v sedmé třídě, takže to byl prvně takový ten, který je odstrkován. Mě ho bylo líto a tak jsem ho trochu protlačila do předu. Když už jsem věděla, že se o sebe postará, nechala jsem toho. Ale on mi za to byl veěčnej pořát, a stále mi to připomínal. Když mi s něčím pomohl a já řekla, že to má u mě, tak on řekl, že jenom splacuje dluh, ale rád. Já ho brala jako fajne kámoše. nebavila jsem se s ním nějak extra moc, ale byl fajne. On měl jiný kámoše než já. A dneska mi nasal SMS. Nejen, že vůbec nevím, kde vral moje číslo, ale je jisté, že to psal mě, protože je tam i moje jméno a já vám teď úpřesně přepíšu, co mi napsal. Takže:

19:00 Nová SMS, neznámé číslo
Ahoj Viky. Myslím, že si na mě pamatuješ. Není to tak dlouho, co jsem s tebou chodil na základku. Hrozně si mi tenkrát pomohla a kdyby si tam nebyla, nevím co bych dělal. Nechci ti kazit silvestra, ale já ti to prostě musel napsat. Jsem velkej srab, protože ti to ani nedokážu říct do očí a musím ti to psát. V hlavě mám přesně to, co ti chci říct, ale nevím jak to dostat na displej. Zkrátka, už od tý doby, co jsi mi pomohla na tebe myslím. Chápu, že je pozdě ti to říkat až teď, ale asi bych nemohl žít s vědomím, že jsem ti nikdy neřekl, že tě mám rád. Ne rád jako kámošku, mám tě rád jako holku. Vždycky si na mě byla hrozně milá a hodná. Nikdy nezapomenu, jak si pořát dokola mlela: Já jsem Viky. Byla si roztomilá, což stále jsi. Jsem rád, že je silvestr, protože to je možnost, že jsem si předtím mohl dát panáka a konečně se odvázat ti to napsat. Užíj si silvestra s rodinou, kamarády nebo s přítelem. Hezký nový rok a promiň, že jsem otravoval.
Viktor

Jo s hodou okolností se jmenuje Viktor, ale to je jedno. Váu, já prostě nevím. Jasně taková SMS potěší, ale. Jinak on ani neví, že žádého přítele nemám. Krásný silvestr, přeji, já jsi to jdu v hlavě srovnat a čekat na kámošku.


Hodnocení pro Gabriel Decay

31. december 2011 at 16:55 | miss Brunette |  Hodnocení
Hi
Tak tu mám další hodnocení, podledí dobou jsem tuto rubriku zanedbávala, ale já to napravím. Zavedla jsem jiné bodování je 1-10/10. Mohou být také poloviny, tady je pár příkladů: 1/10; 5/10; 6,5/10; 8,5/10 a teď už hodnocení, které bylo pro Gabriel Decay pro blog http://xpunkrockx.blog.cz/.


Happy New Year

31. december 2011 at 10:24 | miss Brunette |  Aktuálně
Ahojte bróci
Tak dneska je tu už dlouho očekávaný silvestr. Ten den, kdy všichni vypnou a jdou se vožrat. Já se teda rozhodně vožrat nepudu (ale špatný nápad to není). Budu mít pohodovej večer s babičkou a nejlepší kámoškou. Ale silvestr není jen o chlastaní. Člověk si má uvědomit, že je zase o rok starší. Protože, co si budeme namlouvat, čím mladší tím lepší. Jasně, teď si možná říkáte, že už chcete být dospělí, ale uvědomte si, že dětská léta jsou ta nejkrásnější v životě. I když možná nemáte hafo pěněz. Možná nemáte villu a tak, ale máte své blízké. Tak a do nového roku bych vám popřála halvně hodně štěstí, zdraví, lásky a hlavně to zdraví, protože všechno ostatní už si můžete koupit. Užíjte si silvestra a ode mně dneska ještě určitě něco přibyde. Mějte se krásně, nepřežeňte to s pitím a nedělejte něco, čeho by jste mohli potom v novém roce litovat. Máte nějaké přecevzetí na nový rok ? Já ano, jednoznačně škola a to se vším všudy. Pápá.

Don´t copy plase


Silvestr už zítra !

30. december 2011 at 14:44 | miss Brunette |  Aktuálně
AhojíQ (to je samozřejmě vtip)
Tak zítra už tu máme silvest a já vám sem určitě napíšu silvestrovské přání, ale nepředbíhejme, to až zítra. Všimla jsem si, že trávení silvestru pojímá každý jinak. Když jsem byla malá, prospala jsem ho a ani nic nevěděla. Potom už jsem šla sice taky spát, ale před půlnocí jsem se nechala budit, dali jsme si přípitek a pouštěli petardy. Teď už naši choděj za kámošema a bratr zase za svíma. Tento rok si to hodlám užít. Nemám takové srdce, abych někam šla a nechala babičku samonou v baráku. No tak, kdo chce být sám doma na nový rok? Myslím, že nikdo a tak ani já to nechci dělat jí. Proto jsem s ní každoročně doma a užíváme si to spolu. Tento rok jsem veleváženě přemýšlela, jak to udělat, abych byla s mojí kámoškou, ale i s babičkou. Nakonec jsem na to přišla. Co kdyby moje nej kámoška trávila silvestr u nás? Víborný nápad, ale téměř neproveditelný. Víte oni její rodiče nejsou zrovna ti nejpovolitelnější rodiče. Teda spíš její taťka. Asi měsíc ho přemlouvala, aby u nás mohla spát. Takže už od prázdnin trvá akce, kterou jsme nazvali APSN (= andílek pro silvestrovskou náštěvu). Sekala latinu už od velkých prázdnin. Včera se konečně zeptala. Nemyslete si, že to byla jen její práce i moje! Po škole než přijeli její rodiče jsem tam chodila a pomáhala jí uklízet, no včera když jsem ji konečně dokopala k tomu, aby se zeptala to vyšlo ! Naše práce se vyplatila a tak já budu trávit silvestr jak se svojí babičkou tak s mojí nejlepší kámoškou. Její rodiče budou taky pryč a její sestra to v pohodě prospí, takže jsem úplně nadšená. A co vy ským a jak budete silvestra trávit ?Znovu a znovu nový dess

29. december 2011 at 11:11 | miss Brunette |  Aktuálně
Hi everybody
No tak mám nový dess. Jak jste si mohli všimnout, nakonec není ode mně. Já sice, jeden vyrobila, ale pak jsem narazila na tento úžasný dess a neodolala. Nebyli k němu popisky, ale ty jsem si dodělala a jsem celkem spokojená. Stránka je sice trochu úzká, ale mě to nevadí a vám ? Budu ráda když vyjádříte svůj názor. Děkuji za upřímnost.

Nový nábor Affs

28. december 2011 at 14:01 | miss Brunette |  Aktuálně
Ahoj
Poslední dobou mi ubylo hrozně moc Affs. Buď skončili s blogem nebo mě namají v Affs a nebo neobíhají. Když nemám Affs sižuje se i moje návštěvnost blogu a kontáře u článků a tak jsem se rozhodla udělat náběr Affs. On už je v menu celou dobu, jenže ten článek je tak starý, že už ho nikdo ani objevit bez odkazu nemůžu (smích). Toto bude aktuální a tak doufám, že se vás zapíše, co nejvíce. Stačí vyplnit pár údajů:

*Přezdívka
*Blog
*Jak často budeš obíhat ?
*Jakou aktivitu u obíhání čekáš ode mně ?
*Líbí se ti na mém blogu něco ? Popřípadě co ?
*Co se ti na mém blogu nelíbí ?

Předem říkám, že já obíhám minimálně obden, ale od vás mi stačí 2-4x týdně (dělám i výjimky). Dále nepíšu komentáře typu "Obíhám" nebo "Jak se máš?" a to bych chtěla i od vás. Affs mažu pokud: 1. Mě nemají zapsanou 2. Neobíhají 3. Píšou ty hloupé komentáře, ktere jsem už zmiňovala.

Myslím, že to žádná velká oběť není a myslím, že by to měla být samozřejmost a tak to ani nenazívám jako pravidla. Tak už jen čekám až se zapíšete. Přeji hezký den a ještě bych chtěla říct, že beru blogy všeho typu.

Jo a ještě, na ty co odpovím, jestli je beru nebo ne, tak jejich komentář mažu.Conversky ♥

28. december 2011 at 11:31 | miss Brunette |  Aktuálně
Hi everybody
Dneska jsem dostala ještě jeden povánoční dárek. Mamka byla včera ve městě a i když proti své vůli my koupila krásné boty. Hrozně se mi líbili Conversky co ta měli. Jenže ony byly pánské, ale mě se ták hrozně líbili a já je chtěla, ale mamka řekla, že ne, protože jsou pánské. A já prosila a prosila a prosila a nakonec jsem ji asi uprosila. Včera přijela domů, zavolala mě do obyváku. Zavřela jsem oči a mamka mi dala dárek. Já ho rozbalila a byli tam ty krásný černý conversky. Sice to není dárek k tomuto ročnímu období, ale já si klidně počkám. ÚÚ já je miluju ♥.
....? Nevím

27. december 2011 at 12:36 | miss Brunette |  Aktuálně
Ahoj
Omlouvám se, že jsem hrozně dlouho nic nepsala (no zas tak dlouho ne). Parcuji na svém novém dessu. Jono, tento už mě omrzel. Jinak vánoce u dědy a baičky byly fajn. Dostala jsem sputstu dárků, no a všechno tak pěkně vyšlo. Dneska asi pojedu do Ostravy To víte omrkno to tam a pojedu za kámošem. Vůbec teď nemám náladu chodit na bloa a tak velikou aktivitu nečekejte, zatím to ještě není pozastavení, ale možná, že to přejde až k tomu. Prosím Affs aby si mě nemazali.

Emotivní kusovka

25. december 2011 at 20:45 | miss Brunette |  Kusovky
Hi my American friends !
K této kusowce hodlám něco napsat tak se něděste. Tahle fotka je podle mě hrozně emotivní. Když jsem tuto fotku uviděla na Facebooku tak se mi sevřel žaludek. Nevím proč, já s tímto nemám skušenosti a ani nikdo v mém okolí. Chvíli jsem na to tupě zírala (jak to máte na zdi malinkaté) a až pak jsem se tedy trošku brobrala klikla jsem na ní. A znovu jsem na ni zůstala civět. Páni, proběhlo mi hlavou. Nevím jak dlouho bych na ni civěla, ale rozhodně by to bylo hodně dlouho. Jenže brácha přišel do pokoje, já sebou cukla, rychle lajkla fotku a zase šla na zeť. Vyvola to ve mě hodně dojmů a pořát na ni nemůžu myslet. Nedokáži si vůbec představit být v této situaci. Víte ono to není tak růžové jak to vypadá na této fotce. Jasně tahle fotka je možná napozovaná, ale jsou desítky dalších, u kterých to bohužel napozované. Je to hodně "blbé" pro obě strany. Každý si řekne: chudák kluk na vozíku, ale myslíte, že pro tu dívku je to lehké? Musí se denno, denně dívat jak ostatní páry spolu provádějí ruzké akce a tak. Jasně ten kluk je na tom nejspíš hůře, ale a dívka na tom není zrovna nejlíp. Ovšem láska hory přenáší. Když tento článek píši napadl mě jeden citát. Napíši vám ho sem a taky ho někdy dám do citátů. Takže. ♦ Láska není o slovech jako je miluji tě, láska je o činech a o tom jaké hranice dokážeme pro svůj potějšek překročit ♦. Tímto bych se s vámi chtěla rozloučit a nakonec, ten hodně obkecaný obrázek.

Omlouvám se za délku článku


A po Vánocích je jen vzpomínka..

25. december 2011 at 11:06 | miss Brunette |  My Diary
Hi my American friends !
Tak, co Vánoce? Mě ani nepřišlo, že nějaké byly. Ano, dostala jsem skvělé dárky, ale i tak. Takže a co jsem dostala? Nový mobil Samsung Galaxy S II za 9090 Kč. K němu ještě takovej hezkej obal na mobil se Spangebobem za 190 Kč ( vím kolik to stálo, protže jsem si to vibírala). Pak ještě novou bezdrátovou myš a klávesnici. Krásně chlupatý růžový župan. Potom dvě trička adidas Jendo takové černé s potiskem a druhé bíle s potiskem. Potom krásnou prouškovanou mikinu roxy, je tam hodně barev k ní i peněženku roxy, který má stejný vzor. Dále jsem dostala kalhoty na hory, bundu, brále a helmu. Tento školní rok totiž jedeme se třídou na hory. Dále jsem dostala Sadu Pantene (šampóny, které požívám), voňavku playboy rock, takový delší svest s páskem (jakobby svetrové šaty). Ještě chrániče nike a to už je vše. Jo já vím, není toho málo. Nejlepší na tom je, že dneska jedu druhý kolo. V 11:45 jedeme za babičkou a dědou, kde budeme mít tradiční oběd (řísky) a poto si takový druhý ježíšek. Jsme tam moje rodina a ještě strejda s tetou. Tak já se jdu nasnídat, pohrát si s mobilem a obléct se. A co vy jste dostali k ježíšku a jaké to bylo ? Zatím se mejte pp.