October 2011

Fotografická soutěž

31. october 2011 at 17:53 | Vicky Doorthas |  Aktuálně
Tak jo no,
nedá mi to. Každou chvíli může přijít bratr a já dostanu nehoráznýho sprda a nakládačku. Přesto sem furt lezu s obíhám (smích). No napdalo mě, že bych udělala fotografisckou soutěž. Nemusíš mít ani foťák stačí ti mobil. A nejbojte, já fotit neumím a přesto sem své fotky dávám. Ani kvalita fotek není potřeba, stačí když rozpoznám co je na obrázku. Tak doufám, že se vás přihlásí, co nejvíc (nebo aspoň někdo).Když se někdo přihlásí, zadám nějaké téma, které budete fotit.Nebudu vás moc omezovat, takže zadám nějakého rozssáhlé temá jako je třeba příroda. Pokud mi chceš udělat radost přihlášením napiš:

1) Jméno, přezdívka
2) Blog
3) Budu fotit foťákem/mobilem..Focení u Babičky

30. october 2011 at 18:54 | Vicky Doorthas |  Aktuálně
Ahoj !
Tak můj bratr na chvíli vypad z baráku,během deseti minut se vrátí a tak vám sem napíšu něco krátkého. V pátek jsem byla u babičky. Babičku mám ráda, ale prostě sse o mě moc zajímá a navím mě pořát něčím cpe. Vem si tohle, vem si tamto nemáš hlad ? No už jsem toho měla dost a tak jsem se vytratila na zahradu. Stihla jsem čmajznout i ten jejich foťák. Sice je digitální, ale zrovna kvalitní taky ne. Babička má mockrásnou zahradu a takhkle na podzim je hrozně barevná. A z pohledu musím říct, že podzim je ten nejlepší disainer. Nafotila jsem dost foteček a doufám, že některé budou aspoň použitelné. V nejbližší době ve ktéré se dostanu na počítač vám je sem dám. Buď to bude dnes večer a nebo až během týdne (možná až ve čtvrtek). Díky tomu sesipanému hardisku. Pff to mě teda nas*alo. No nic mějte se krásně, skládejte básně. Ploďte a množte se !! (smích)To snad není možné !! ://

30. october 2011 at 15:20 | Vicky Doorthas |  Aktuálně
Ahoj,
stalo se něco dost blbého. Včera večer se nám sesypal hardisk na počítači, takže počítač nejde ani zapnout. Táta ho vezme do práce a tam se opraví, problém je, že všechno, co tam bylo, bude prič. Mám tam všechny fotky a podobně.. No doufám, že se do pátku opraví,ale než se opraví nepřibude žádný článek. Moc se omlouvám i Affs, že nebudu obíhat. Mě to asi mrzí nejvíc. Tento článek vám píši z bratrova notebooku. Bratr teď odešel na chvíli prič a já jsem tu tajně. A jelikož je můj bratr věčně doma, do té domy než se zprovozní pc se na žádný počítač nedostanu. Je mi to líto. Omlouvám se, al ejá za to nemůžu.
( Sakra už jde brácha, no nic já musím mějte se tady pěkně ♥ )

Moje první png srdce :)

29. october 2011 at 21:35 | Vicky Doorthas |  Články
Ahoj,dneska jsem s velkou námahou vyrobila moje první png srdce. Napřed jsem si je krásně udělala srdce a pak jsem je chtěla uložit, ale v mém photoshopu nění v napídce na ukládání jpg,gif nebo jiný kloudný formát, který by šel nahrát na blog. To mě namíchlo,ale přesto jsem to uložila. Otevřela jsem si to uložené srdičko a printla (podobný efekt jako ctrl+c) jsem celou plochu i se srdíčkem. Tu jsem pak přenesla jsem si to do photofiltru a odžízla pouze to srdíčko. V photoshopu sice jde krásně odstranit bíle pozadím na průhledné, photofiltr to sice taky umí, ale jak mile to uložím a nějak to dám, pozadí je bílé. A proto jsem to vymyslela aspoň takto. Prosím, prosím jak se ukládá z photoshopu do nějakého dobrého formátu ? Děkuji.

Zde je to srdíčkoBleskovku 0.1 // Výhry

29. october 2011 at 14:50 | Vicky Doorthas |  Soutěže
Ahoj,jsem moc ráda, že mám tak aktivní Affs, protože 1.,2. i 3. místo zaplnily právě oni. Jako 1. byla restless-girl. I když mám její odkaz pod Affs bonus v podobě reklamy na mém blogu splním. Hned jak dopíšu tento článek dám si její "ikonku" do menu. Nevím zda ji má, protože na jejím blogu jsem ji nenašla, ale vytvořím nějakou provizorní "jmenuvku" a hned ji do menu šoupnu. Jinak na 2. místě byla BeSmile :) a na 3. místě CuMelKaa. Přání na diplomy byla jasná a i když nejsem nějaký exert věřte, že jsem si na diplomech dala záležet, i když to tak možná nevypadá. I když výhercům je to asi jedno napíšu k vytvořeným diplom moji spokojenost, co se mi na nich nelíbý a co ano. Snad se vám Diplomy budou líbit :))


Bleskovka 0.1

29. october 2011 at 9:50 | Vicky Doorthas |  Soutěže
Ahoj,rozhodla jsem se založit rubriku soutěže. Za tuto Bleskovku bude výhra Diplom. Já nejsem moc dobrá grafička a vím, že Diplomy nebudou žádná sláva. Ale pochopte to dělám to hlavně pro zábavu :). Jak už jsem zmiňovala nejsem dobrá grafička a ani nemám moc času takže beru první 4. Kdo bude první bude mít navíc jako reklamu svoji inkonku v mém menu na 14. dní.Pokud nemáš ikonku neboj, já to nějak vymyslím. Tak soutěžte :)) Bleskovka v c.č.

Avatar od BeSmile :)

29. october 2011 at 9:01 | Vicky Doorthas |  Aktuálně
Ahoj,
k mému velkému překvapní mi moje Best Affs udělala Avatar. Je n něm můj tak oblíbený Londýn. Znovu strašně moc děkuju BySmile :)Hot or Not // Říjen

28. october 2011 at 22:10 | Vicky Doorthas |  Hot or Not
Ahoj,konečně jsem se (i když takhle pozdě večer) dokopala k založení Hot or Not a zde je 1. Hot or Not. Vím, že je blbý na konci měsíce dávat Hot or Not, ale pochopte to právě jsem to založila. Tak hlasujte v Anketě pod článkem.Za mě Hot.

I ♥ Basketball

28. october 2011 at 21:01 | Vicky Doorthas |  Články
Ahoj, nevím zda jsem to už na tomto blogu zmiňovala, ale miluju Basketbal. Basket i hraju (jako jeden z dalších mnoha sportů). Jen tak jsem projížděla internetem a do Google obrázku jsem zadala " I Love Basketball " a vyjelo mi pár fakt pěknej obrázků. Tak vám je sem dávám. Snad se líbí.

Směj se 0.4

28. october 2011 at 19:01 | Vicky Doorthas |  Směj se

Vít jak končí cikanská pohádka ?

A nakonec ukradli i zvonec :D