September 2011

Milujem farby !!

30. september 2011 at 19:36 | alassë |  Články
Ahoj,
omlouvám se za slovenský název,ale tento název má pár skupin na facebooku a mě se zdál vhodný.U mě to tedy rozhodně platí.Miluji všechny barvy a všechyn kombinace.Tedy aspoň ty na které se dá trošku koukat.Problém je v mnoha dotaznících ,kvízech či anketách se často objevuje otázka "Jaká je vaše nejoblíbenější barva ?".Pokud se toto někde objeví jsem nahraná .Mám ráda všechyn barvy,ale vybrat si jen jednu ? U mě nemožné.Snad modrá,zelená,červená,růžová,černá,bíla,tyrkisová, oranžová nebo žlutá ? Opravdu nevím. Už několikrát se nás na to ptali i učitelé ve škole.Já vždy odpovídala duhová.Učitelka nade mnou vždy jen protočila oči.Moje odpověď však byla ještě dobrý,protože některé odpovědi mě dostali.Zdá se vám,že je normální odpovědět průledná nebo barva suchýho z nosu ? Mě tedy opravdu ne.Taky jsem tak přemýšlela.Určité znáte pojem pleťová barva.Jak by se,ale na tom domluvil afričan a čech ? Řekněme,že by oba mluvili česky a malý černoušek by chtěl podat pleťovou pastelku.Český klučina by mu ji podal,ale černoušek by zřejmě spokojený nebyl. Vždyť mají odlišnou barvu pleti a pokud by černoušek chtěl pleťovou byla by to zřejmě nějaká hnědá.Příjde mi to zajímavé,ale nejspíš je to nepodstatné.Já často přemýšlím o blbostech.Barvy jsou všude.Opravdu všude kolem nás.I v ročních obdobích.Při každém slově se vám vybaví nějaká barva.Byrvy jsou prostě krásné.


Sbčka ? A to je co ?

30. september 2011 at 19:35 | alassë |  Články
Ahoj.
Blbec,tupec či prostě "si blbá".Tato slova jsou často mířená na mě,často je slýchávám,ale mě to nevadí.Jsem zvyklá a navíc to přiznám.Nejsem nejchytřejší ve škole,ve vesnici ani v domě ne.Ale proč by mi to mělo vadit ? Nemusím být nejchytřejší, abych něco znamenala.Velcí lidé nevěděli všechno.A tak mi nevadí,že i v tomto článku ze sebe udělám blbce. Chtěla bych se vás zesptat co jsou to SB ? Vím,že je to zkratka pro název spřátelené blogy,ale k čemu je to dobré ? To nechápu a proto se vás na to chci zeptat.Vím,že jsem nevzedělaná,ale lepší se zeptat a být blbcem chvíli než být blbcem celý život ne ?


Básnička 2.1 - Vlastní výroba

29. september 2011 at 11:49 | alassë |  Básničky
Jsem nemocná a právě jsem dočetla jednu knížku o andělech,tak mě chytla chuť napsat nějakou básničku.Je krátká, protože mi není moc dobře.Na pc jsem taky jen na skok,tak snad se aspoň trochu líbí.

Hoří,hoří,hoří,
další duše se do říše zapomnění noří.
Ohořívají pírka,padají k zemi,
Při pohledu věřit nechce se mi.

Dívají se,jeden muž ostatním vodku nalévá,
To není člověk,oni upalují anděla.
Smějí se,ani jeden obličej vážný.
"To není člověk,to je můj anděl strážný".

Marně volám už je pozdě příliš,
"Třeba je to sen,třeba se mýlíš ".
Snažím se něco si namluvit,aby to lepší bylo.
Tohle mezi mé sny nepatřilo.

Peklo mě volá,já nevnímám,
Peklo mě volá já si ho nevšímám.
Kvůli hlouposti lidské sešla jsem na scestí,
Čím jsem si zasloužila takové neštěstí ?


Takto nějak si představuji svého anděla strážného [ fešák co ? (smích) ],tak snad mi neuhoří a bude mě chránit.

Básnička 2.0 - Báseň na téma týdne "Společnost"

28. september 2011 at 9:29 | alassë |  Básničky
_Tato báseň je taktéž o lidech a lidi jsou součástí společnosti.Vím,že je trošku sprostá,ale myslím,že je pravdivá._


Všichni jsme otroci vlastního utrpení.
zajatci vlastního života,
co schovali se pod kamení,
co čeká je jen porota

Jsme součástí systému,
demokratické hračky.
Zakladatelé problému,
svým způsobem sračky

Jeden serem na druhýho
a v tom vězí moudrost světa.
Drž se plánu nejstaršího,
vyhrává největší sketa.

Myslíme, že jsme zmoudřeli,
my sami jsme si na vině.
Mudrci už dávno vymřeli,
zůstali zrádci a svině.

Myslíme jen na své výhody
a žijeme ze zásob zloby.
Když něco se stane - tak to jsou jen náhody,
čekají nás ohromný doby.

Jo, nám vážně není rovno,
výhružkám se každý smál.
Zbyde po nás velký hovno,
kdo nahrabe si, ten je král.

Náš svět se rovná pajzlu,
náš vzduch se nedá dýchat.
Všechno je to v hajzlu,
chceme jen pít, žrát a píchat.

Prý jsme dobře smýšleli,
jsme prolhaní sráči.
Všechno je to v prdeli,
jsme k smíchu nebo k pláči.


Citát 2.0 - Citát na téma týdne "Společnost"

28. september 2011 at 9:19 | alassë |  Citáty
_Kvalitní citát přímo se slovem společnost jsem nenašla,ale lidé jsou taky společnost ne ?_

♦ Někteří lidé jsou jako nuly, musí před nimi stát nějaká cifra a pak se jejich hodnota znásobí ♦Téma týdne "Společnost"

28. september 2011 at 9:09 | alassë |  Téma týdne/ Blogu
Ahoj,
včera jsem se vrátila z výletu,ale psát článek mě ani nenapadlo.Přijela jsem o půl páté,osprchovala se,lehla do postele a spala.Mám rekord spala jsem totiž 14 hodin.Aspoň jsem vyspaná (smích).Tak a teď už k tématu.Téma týdne mě ani nijak neoslnilo,ale ani neodradilo.Připadá mi to spíš jako opak minulého tématu ticho.A protože ticho nemám moc ráda,jeho opak -společnost milluji.Mezi lidmi se prostě citím dobře.Jsem prostě ve znamení lva a ten už to má v povaze a já nejsem výjimkou .Pokaždé když se v naší vesnici děje něco významějšího jsem tam. Např. fotbalové zápasy,pouť,sportovní den,stavění máje, nebo jen nějaké posezení.Cítím se mezi lidmi dobře,cítím se svá.Ale ne jen že miluji společnost lidskou,kolikrát mi postačí (někdy radši i zvolím) společnost zvířecí.Přece jen,mezi sto lidmi najdete asi dva se kterými si opravdu rozumíte. Zvířata nejsou nafoukaná,povrchní,hloupá či burani.Jsou jací jsou.Nepřetvařují se že vás mají rádi pokud ano dají to najevo a né že vám na facebook napíši smajlíka " :* " .A co vy máte rádi společnost ? A uchílíte se spíš k té lidské nebo zvířecí ?


Zítra žádný článek

25. september 2011 at 19:40 | alassë |  Aktuálně
Ahoj,
každý den sem pravidelně přidávám nejméně jeden článek.Zítra bych nejen,že měla přidat článek na téma týdne,ale taky nově zavedený citát a básničku na téma týdne + nejaký ten článekček.Ano jedno však nepřibyde.Jedeme se školou na výletna kolech.Nic velkého zítra ráno jedeme a odpoledne se vracíme.Doufám,že stihnu článek na téma týdne přidat aspoň v to úterý,ale nevím,nevím jelikož myslím,že budu dost unavená.Moc se omlouvám,ale jinak to nejde.Ale nebojte o nic vás neošidím,jen to přibyde trošku později.Ve středu je státní svátek,takže vše doženu a slibuju ,že tu vše budete mít.Doufám, že bude nějaké normální téma týdne.No nic,já jdu dobalit a sednout k telce.Musím se přeci dívat na CS ma talent (smích).


Danbo 1.6,1.7,1.8

25. september 2011 at 19:40 | alassë |  Danboard
Vím,že jsem psala,že obrázky budu přidávat po jednom,ale mám trošinku zkluz,tak sem přidám rovnou tři Damboardy.
Upírek ♥

25. september 2011 at 14:24 | alassë |  Články
Ahoj,
našla jsem jeden taký moc pekný obrázek.Vím,že asi před deseti minutami jsem sem jeden obrázek dala.A tanto obrázek je dokonce je s podstatě na stejné téma.Ale tento je moc pěkný.Nebudu se tu teda vykecávat a rovnou sem dám roztomilého upírka (smích).


Fotka z které mi běhá mráz po zádech

25. september 2011 at 13:48 | alassë |  Články
Ahoj,
vím,že k československo má talent jsem se už okrajově trochu vyjadřovala s k Jaru Slávikovi dokonce přímo,ale československo má talent je teď takové aktuální téma a ono mi to nedá.Stále a stále si vyhledám nové informace,koukám na videa,čtu rozhovory a hledám fotky.Ohledně té fotky jsem našla jednu opravdu hustou.Vím,že je to namaskové a je to tak schálně,ale i přesto mi to příjde takové hororové.Běhá mi z toho mráz po zádech,ale je tak je krásná. Fotečku jsem malinko upravila efekty.Nemohla jsem se rozhodnout mezi dvěma efekty a tak se omlouvám,že dávám dvě stejné fotečky.Dále nemůžu opomenout kometář který jsem u této fotky našla "Teraz by som si prvýkrát v živote priala byť Luciou" .
(smích)